شیخ
شیخ ! شاهزاده اصرار آمیز صحراست … زرق و برق دار و قدرتمند … با سخاوت خود ثروت میبخشد … خوشا به حال کسانی که او را ملاقات میکنند …
خانه کالاهای لوکس شیخ در سال 2007 در بحرین توسط محمد آل عصفور تاسیس شد.
این برند در تولید عطرهای درجه یک و جواهرات و هدایای لوکس تخصص دارد و عطرهای این برند بدون محدودیت در اجزا سازنده داخلی و ظاهری ساخته میشود چون یک افسانه محدودیت نمیشناسد.
این برند با بکارگیری عطارهای فرانسوی در تلاش است تا دیدگاه رمانتیک شرقی  را با سبک و استایل غربی ترکیب کند و توجه ویژه ای به جوانب ظاهری کار یعنی شیشه و جعبه محصولاتش داره و تمام عطرهاش با بهترین مواد اولیه فرانسوی به شکل عربی ساخته میشوند.
اولین مجموعه تولید شده توسط شیخ سری اپیولنت بلو-opulent blue  نام دارد و شامل یک عطر زنانه به نام Opulent Shaik No 33 و یک عطر مردانه با نام Opulent Shaik No 77 میباشد که عطرهای مردانه این برند به شکل لباس بادیه نشینی شاهزاده های عرب و نسخه های زنانه به شکل خنجر دو تکه کوتاه سنتی عربی به نام خنجا طراحی شده.
این برند از سال 2007 تا 2022 کلا 6 عطر لوکس تولید کرده که شامل 3 محصول زنانه و 3 محصول مردانه میباشد و لوکس ترین محصولش شیخ گلد ادیشن هم در نسخه مردانه و هم در نسخه زنانه است.

نمایش دادن همه 2 نتیجه

X